تولیداتکتاب‌ها

به روایت همت

درس‌گفتارهای شهید محمدابراهیم همت

کتاب «به روایت همت» درس‌گفتارهای شهید حاج محمّد ابراهیم همّت فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) است که در سه جلد به قلم حسین بهزاد نگاشته شده است. این کتاب در برگیرنده چهل و پنج درس از گفتارهای برگزیده از مجموعه مصاحبه‌ها و سخنرانی‌ها، بیانات توجیهی و … سردار شهید حاج محمدابراهیم همت در حد فاصل بهار ۱۳۵۹تا زمستان ۱۳۶۲ خورشیدی است.

این ۴۵ درس‌گفتار مقطع چهار ساله پایانی حیات دنیوی شهید همت از بدو حضور وی در پاوه تا یک هفته به شهادت او در عملیات آبی – خاکی خیبر را در برمی‌گیرد.

کتاب حاضر طی یک دوره سه جلدی بالغ بر ۲۰۱۱ صفحه در سال ۱۳۹۵ از سوی نشر ۲۷ بعثت منتشر گردید.

علاقمندان می‌توانند این دوره سه جلدی را به مبلغ ۷۵ هزار تومان تهیه نمایند.

« … حقیر؛ محمّدابراهیم همّت؛ دانشجوی دانشگاه اصفهان و معلّم مدارس راهنمایی و دبیرستان‌های شهرضا هستم. از آن‌جا که به سپاه و این لباس مقّدس پاسداری، عشق زیادی داشتم، بعد از پیروزی انقلاب دانشگاه را کنار گذاشتم، از اداره آموزش و پرورش ماموریت گرفتم و لباس پاسداری را به تن کردم.
از روز اول ورودم به سپاه در سال ۱۳۵۸، همواره در ماموریت بوده‌ام: نخست؛ درگیری با عناصر« خلق عرب » در اهواز را تجربه کردم و سپس به مدت سه ماه، برای فعالیت عمرانی در مناطق محروم، عازم سیستان و بلوچستان شدم و بعد از آن، از بهار ۱۳۵۹ به پاوه رفتم و نزدیک به دو سال هم در کردستان بودم.
الآن هم نزدیک به چهار ماه است،‌ که در جبهه‌ی خوزستان هستم. ان شاءالله تا پایان جنگ در همین لباس باقی می‌مانم و هر زمان که لازم شد، بار دیگر به کار معلّمی ادامه خواهم داد.»

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سیزده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن