تولیداتکتاب‌ها

سمتی که خداست

زندگی‌نامه شهید علی جزمانی

«سمتی که خداست» کتاب هفتم از مجموعه «بیست و هفتی‌ها» می‌باشد که با قلم روان و صمیمی لیلا خجسته‌راد به بیان زندگی سردار شهید علی جزمانی حسین آبادی فرمانده گردان مقداد بن اسود لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) می‌پردازد.

کتاب حاضر با ۹ فصل به همراه وصیت‌نامه و اسناد و تصاویر در ۱۶۰ صفحه توسط نشر ۲۷ بعثت در سال ۱۳۹۳ منتشر گردید.

علاقمندان می‌توانند این اثر را به مبلغ ۱۰ هزار تومان تهیه نمایند.

در آسمان نه ماهی بود و نه ستاره‌ای. همه‌جا تاریک تاریک بود. نه قطب‌نما داشتند و نه کسی مسیر را می‌دانست.همین‌طور با حدس و گمان به سمتی بالا رفتند در همین حین خبری به بی‌سیم مخابره شد. صدای خش‌خش بی‌سیم به قدری در آن سکوت می‌پیچید که انگار بلندگو روشن کرده باشند. از آن سمت بی‌سیم می‌خواستند با جزمانی صحبت کنند. ذوالقدر گوشی را به داد و خودش جوری نشست که او راحت‌تر بتواند صحبت کند.
جزمانی در حال صحبت بود که ذوالقدر با تعجب به چشمش به رگه‌های نوری در چند متری خودشان افتاد. باریکه‌های نور انگار از درز دیواری که آن‌طرفش روشن باشد، به چشم می‌آمد. درزها زیاد بود. دقت که کرد، دید سنگرهای عراقی‌هاست که با فانوس روشن است و آن‌ها جلوی این سنگرها نشسته‌اند. خشکش زد. آرام و بی‌سروصدا موضوع را به جزمانی گفت و اوهم بلافاصله بی‌سیم را قطع کرد. این‌که آن‌ها در آن سکوت محض، صدای بی‌سیم و حتی صدای خود آن‌ها را نشنیده بودند، واقعا کار خدایی بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 2 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن